Frequently Asked Questions

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Aby złożyć zamówienie należy skontaktować się z nami za pomocą telefonu podanego na stronie lub poprzez wiadomość e-mail.

Pliki można wysyłać dowolną metodą np.

  • W załączniku poprzez pocztę elektroniczną
  • Na dysk Google
  • Bezpośrednio na serwer

Kwestią rozliczeń zajmuje się serwis Useme sp.z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Pozwala to na zabezpieczenie projektu dla obydwu stron. Możliwe dzięki temu jest bezproblemowe rozliczenie podatków dochodowych takich jak PIT i VAT.

Tak w przypadku niezadowolenia z wykonanego projektu masz prawo do poprawek oraz w razie dalszych błędów do odstąpienia od projektu.

System CMS pozwala na administrowanie stroną bez konieczności wiedzy programowania. Dodatkowo można prowadzić statystyki strony oraz w razie problemów pozwala na pełne zarządzanie serwisem.

Oczywiście, po oddaniu projektu otrzymują Państwo pełne wsparcie, dokumentacje oraz szkolenie z obsługi strony.

Każdy projekt jest indywidualny jednak średni okres wykonania oscyluje między 7 do 14 dni kalendarzowych. Cały proces może się jedynie przedłużyć z braku współpracy klienta.

Wycena oraz audyt z klientem jest darmowy.

Można negocjować cenę, jednak do momentu opłacenia faktury Proforma.

Tak, strona będzie pojawiać się w wyszukiwarkach internetowych po jej zaindeksowaniu. Należy jednak pamiętać że proces indeksowania trwa kilka dni i nie jest od nas zależny.

Osobiście uważamy że należy pomagać i wspierać instytucje Non-profit. Kierujemy się zasadą że dobro zawsze wraca.

Serwery poszczególnych firm hostingowych znajdują się w wielu krajach np.

  • OVH – Francja
  • Nazwa.pl – Polska
  • Amazon – Większość rejonów na świecie

 

Na życzenie klienta możemy rozdzielić opłatę na zadatek oraz resztę. W tym przypadku zadatek opłacany jest po przekazaniu wstępnego projektu.

Jesteśmy członkami kampusu Google oraz często bierzemy udział oraz występujemy na takich imprezach branżowych jak Google Developers Groups oraz DevFest. Ostatnio występowaliśmy na DevFest Warsaw & Radzymin 2019 prezentując technologie Flutter.

Wykonujemy kopie zapasowe wszystkich serwisów nad jakimi pracowaliśmy. W razie problemów dostęp do nich można otrzymać po wysłaniu nam zapytania wiadomością e-mail lub telefonicznie.

Wszelkie kopie przetrzymywane są na zabezpieczonych serwerach Amazon w usłudze S3. W przypadku awarii pozwalają na odzyskanie serwisu w czasie mniejszym niż 30 minut.

SweetSites.eu | Agencja Kreatywna | Zdobądź klienta już dziś

©2020 SweetSites.eu Wszelkie prawa zastrzeżone